Cumartesi | 20.04.2024

Ads

Ücretsiz fotoğraf kaynağı mı arıyorsunuz?
Web Sitesi | 2 yil önce | 307 kere okundu!!

Ücretsiz fotoğraf kaynağı mı arıyorsunuz?

Bu gün sizlere uzun süredir kullandığım aşırı kolay ve ücretsiz bir stok fotoğraf servisi olan Pixabay sitesin hakkında bilgi vermek istiyorum. İşim gereği içerik oluşturduğum için kaynak fotoğraf ve video konusunda sıkıntılarım vardı. Google image aramasında kullanılan resimlerin telif tehlikesi olduğu için pek kullanma taraftarı değilim. Bu yüzden bir arkadaşımın tavsiyesi ile stok fotoğraf paylaşım sitelerinde dolaşmaya başladım. Diğer sitelerde belli bir ücret karşılığı yada kredi kartı isteme sıkıntılarından sonra arayışım daha da yoğun olarak devam etti. En sonunda o güzide kutsal fotoğraf ve video kaynağına kapağı attım. Altta ki resimde de üye olduktan sonra karşınıza gelecek olan sade arama çubuğu ile istediğiniz arayabilirsiniz. Bu arada aralarında Türkçenin da dahil olduğu 26 dilde hizmet vermekte. .Üye olmadan da kullanma imkanınız var. daha ne olsun? En sevdiğim özellikse fotoğraflar üzerine filigran ya da benzeri işaretleri koymadan paylaşıma açmaları. bir web master ya da content creator başka ne isteyebilir ki?

Ads

Bu yazıda yorum yok

Ads

Yorum Yapın

Webdebiradam

Webdebiradam.com güncel, teknoloji, araştırma ve dizi film haberleri hakkında makale yazmayı seven başkabir webmaster blogu

© Webdebiradam.com - Güncel, teknoloji ve webmaster haberleri. 2012-2024 | Yazılan makalelerin hepsi koruma altındadır. Alıntı yapmayınız.