Perşembe | 25.07.2024

Ads

Vakit geçirirken bilgilendiren siteler
Web Sitesi | 4 ay önce | 231 kere okundu!!

Vakit geçirirken bilgilendiren siteler

Cep telefonları ile her her şeyi yapabiliyoruz. Video çekiyor, fotoğraf çekiyor, not alıyor, müzik dinliyor, internette sörf yapıp gezebiliyor üstüne sosyal medyada vakit geçiriyoruz. Peki vakit geçirirken bilgilenmek isteyeniniz yok mu? Ben bilgilenmek istediğim için internetteki kutsal bilgi kaynaklarından en sık kullandıklarımı sizinle paylaşmak istiyorum.

1- Evrim Ağacı 

Evrim ağacı

Bilimle amatörce yada profesyonel şekilde ilgi duyanların bilgi kaynağı. pek çok konuda makale paylaşıp okurken bilgilendiren, ufkunuzu açan, düşünmenize sebebiyet veren bir site. sosyal medyayı aktif şekilde kullanarak okuyucu kitlesini genişletiyor. En sevdiğim makalesinin linkini vererek diğer seçeneklere devam etmek istiyorum. 

 

2- Ekşi Şeyler (Ekşi Sözlük)

Ekşi şeyler


 

Ekşi sözlük yazarlarının en iyi entrilerini konu başlıkları ile yayınlayarak amme hizmeti yapan ekşi sözlük oluşumu. gerçekten severek takip ettiğim bir site. gün aşırı girerek içeriklerini okuduğum la bu uzunmuş okumam diyemediğim uzun girdileri bir solukta okuyorum. Okudukça okuyası geliyor insanın. Şu da en sevdiğim yazılardan biri. Baştan Sona Sürükleyici Bir Hikaye: Adriana Lima ile Kadıköy'de Karşılaşmak ve Seks.

 

3- Kozmik Anafor

 

Kozmik Anafor

 

Astrofiziğe, uzaya, anstronimiye ilgi mi duyuyorsunuz? Mesela Güneş nasıl oluştu? Ayın işlevi nedir? En önemlisi de bazı Amerikalıların düşündüğü gibi (ilgili link) dünya düz mü? Bu şekilde ki tüm sorularınızın cevabı bu güzide sitede. Uzayla ilgili Merak ettiklerinizi gayet akıcı bir dille okuyucularına ulaştırıyor.

Ads

Bu yazıda yorum yok

Ads

Yorum Yapın

İlgili Yazı

İlgili Yazı Yükleniyor
İlgili Yazı Yükleniyor

Daha fazla Nedir?

İlgili Yazı Yükleniyor
İlgili Yazı Yükleniyor

Webdebiradam

Webdebiradam.com güncel, teknoloji, araştırma ve dizi film haberleri hakkında makale yazmayı seven başkabir webmaster blogu

© Webdebiradam.com - Güncel, teknoloji ve webmaster haberleri. 2012-2024 | Yazılan makalelerin hepsi koruma altındadır. Alıntı yapmayınız.